Hamit Tuna Tarsus'ta Esnaf Ziyaretinde Bulundu

tarsusyerelhaber.com || Mersin Toroslar Belediye Başkanı ve aynı zamanda Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan  Hamit Tuna, Tarsus Ali Menteşoğlu caddesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Esnafla kısa sohbetler gerçekleştiren Hamit Tuna esnafla kısa sohbetler gerçekleştirdi ve sorunlarını dinledi. Ayrıca Hamit Tuna Tarsus basını ile sabah kahvaltısında bulundu. Kahvaltıda Tuna: "Ne risk almamız gerekiyorsa o riskleri almaya hazırız” dedi.

hamit tuna tarsus ziyareti

Rüya Kahvaltı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya bir çok haber mensubu katıldı. Toplantı başlangıcında kendisi ile bilgiler vererek başlayan Tuna,  2 dönemdir yürüttüğü Toroslar Belediye Başkanlığı görevinde üreten ve çok çalışan bir yönetim anlayışı sergilediklerini söyledi.

Ayrıca Başkan Tuna:" Mersin Allah’ın verdiği bütün güzellikleri içerisinde barındıran bir kent. Bu kentin dünya kenti olmaya aday bir kent, ama maalesef yanlış yönetimler sonucunda göç veren bir konuma geldi. Biz belediyeciliği 3 ana unsurda niteliyoruz; ilgi, bilgi ve takip. Maalesef bu kent yıllardır, takipsiz bir yönetim tarafından yönetildi. Biz 9 yıldır aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi’nde Meclis üyesiyiz. Kentin nasıl yönetildiğini iyi takip ediyoruz. Bu nedenle aday adayı olduk. Ayrıca; Mersin; tarım, turizm, ticaret ve lojistik anlamda öne çıkabilmesi için Büyükşehir Belediyesi’ne aday adayı olduk. Bu kentte birilerinin mutlaka gözü olacaktır aynı ülkemizde olduğu gibi” dedi.