Tarsus Servisçiler Odası Başkanını Seçti

tarsusyerelhaber.com || Geçtiğimiz aylarda Kayyuma devredilen Tarsus Servisçiler Odasının olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı. Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası salonunda gerçekleştirilen toplantıya yoğun bir katılım oldu.

Kongre divan heyeti başkanlığını Mersin esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği başkanı Talat Dinçer yaptı. Daha önce Bakkallar Odası başkanı Erdoğan Yalçın ve Tenekeciler Odası başkanı Mustafa Güç yetmez’in başkanlığında kayyum heyetine devredilen Servisçiler Odasını seçimlere hazırlanmasından sonra kongre Cumartesi günü yapıldı. 236 üyenin katıldığı seçimlere dört ayrı liste ile girildi.

tarsus servisçiler odası başkanını seçti


Mehmet Tıraş, Ersin Erol, Tuncay Karataylı, Şevki Demirbaş’ın listelerinin oylanmasından sonra tasnife geçildi. 112 oy alan Mehmet Tıraş ve ekibi yeni yönetime seçilirken diğer adaylar Şevki Demirbaş 49, Ersin Erol 38 ve Tuncay Karataylı 37 oy aldılar. Mehmet Tıraş başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Oğuz Özkan, Haydar Erkek, Sedat Polat, Fırat Ergin, Musa Erol ve Mustafa Eren. Denetim kuruluna ise Erkan Çavuş, Duran Kara ve Gökhan Dönmez seçildiler. Seçimin tamamlanmasından sonra tebrikleri kabul eden Mehmet Tıraş, tüm üyelere teşekkür ederek “Bundan sonra her arkadaşımıza aynı mesafede yaklaşıp sorunlarının çözümü için gayret edeceğiz. Bize oy versin veya vermesin tüm Servisçi, şoför arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, işlerinde başarılar diliyorum.Allah hepsinden razı oldun.” diye konuştu.