Kocamaz ‘Herseyin Hesabını Veririm’

Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz mecliste yaptığı konuşmada, her zaman Tarsus ve Tarsus halkı için çalıştıklarını belirtti. Kocamaz kmsenin kendisi hakkında dedikodu yapmamasını istedi. Kocamaz, şunları kaydetti: "Bizi kendileri gibi düşünenlere benzetmesin. Biz farklı bir yapıya sahibiyiz, biz Allah rızası için, Tarsus için ve Tarsus halkı için çalıştık ve çalışıyoruz.


Bir tanesi diyor ki, 'Burhanettin Kocamaz zengin oldu şunları yaptı, bunları yaptı' Bunu 500 defa söyledim 501'nci defa söylüyorum. Burhanettin Kocamaz'ın veremeyeceği hiçbir hesap yok. Eğer adamsanız, eğer sözünüzün arkasında duruyorsanız, söylediklerinizi ispat davet ediyorum. Yalan yanlış yazanların sözlerinin arkasında, söylediklerini ispat etmeye davet ediyorum. Belediyeye gelmeseydim bugünkü servetimden 10 katını belki kazanırdım. Biz burada Allah rızası için bir mücadeleye girmiş, Tarsus'u bir yerlere getirmeye çalışıyoruz."

Editör Yorumu: Burhanettin Kocamaz yıllardır Tarsus'un Belediye Başkanlığı'nı çok iyi yapıyor. Önceleri Tarsus'un haline bir bakın şimdi ki Tarsus'un haline bir bakın. Hani bir söz vardır ya "Yiğidi öldür ama hakkını ver" diye başkan yıllardır Tarsus ve Tarsuslular için elinden geleni yapıyor.