Gazeteci ve Yazar İsa Aydın Mersin'de Kitaplarını İmzaladı

tarsusyerelhaber.com || Kanal 33 Tarsus temsilcisi Gazeteci ve Yazar İsa Aydın ilk kitabı 3 İdam 1 Mühebbet isimli kitabını hafta sonu Mersinde imzaladı.

İçel Sanat Kulübü tarafından organize edilen imza gününe seçkin davetliler katılırken, Tarsus Belediye Başkanı ve Büyükşehir aday adayı Burhanettin Kocamaz ile Toroslar Belediye Başkanı ve Büyükşehir belediye başkan aday adayı Hamit Tuna’da ilgi gösterdi.

isa aydın kitaplarını imzaladı

Tempo Gazetesi ve Tempo Fm sahibi Ayşe Şahin ile birlikte İçel Sanat Kulübündeki imza gününde kitabı ile ilgili konulara değinen Aydın, “Bu kitap ülkücü bir kişinin hatıralarından solcu biri tarafından ele alınmış çok önemli bir eserdir. Bir dönemin bilinmeyenlerini ortaya koyan bu kitabın önümüzdeki günlerde çok önemli noktaya geleceğinden hiç bir şüphem yok. İki tarafın bir birini linç ettiği, vurduğu ve en önemlisi kardeşi kardeşe kırdırdığı sürecin bilinmeyen yönlerini o günleri yaşayan bir kardeşimin hatıralarından çıkardık. Ben şahsınızda sayın Taylan Çoklar’a, buraya gelen sevgili başkanım Burhanettin Kocamaz'a, Hamit Tuna’ya ve hepsi bir birinden kıymetli katılımcılara teşekkür ediyorum dedi. Aydın daha sonra kitabını alan okuyucularına imza verdi.