Yorumlar

Facebook

Arşiv

Ad Home

Sosyal Medyadan Takip Et

Rastgele Yazılar

Son Haberler

Header Ads

Köşe Yazıları

Haftanın Önemli 3 Haberi

19 Temmuz 2013 Cuma

Ak Parti: Üye Sayımız 25 Bine Çıkacak

Tarsus Yerel Haber     15:53    

tarsusyerelhaber.com || Ak Parti Tarsus ilçe başkanı Av.Hakkı Meniz Parti içi çalışmalarla ilgili bilgi verdi. başkan Meniz, sandık görevlilerininde eğitimleriyle ilgilendiğini söyledi ve “ 8 bine yakın sandık görevlisini tespit ediyoruz. Bu isimleri ilgili yerlere bildiriyoruz. 

ak parti tarsus
Partimize üye kayıtlarımızda hızla devam etmektedir. Yönetim kurulu üyelerimiz olsun, mahalle temsilcilerimiz olsun hızla çalışıyoruz. Genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda sürekli devam ettiğimiz üye sayımız da artıyor. Yakında üye sayımızın 25 bini bulması için çalışıyoruz.

İlçe Danışma Meclsi toplantılarımızı da her ay düzenli olarak yapıyoruz,sıkıntılarımız olduğunda milletvekilimiz Ahmet Uzun,bakan yardımcısı Mustafa Sever’e iletiyor, koordineli olarak çalışıyoruz.

Yaz aylarına kadar milletvekilimiz Uzun’un da katıldığı parti toplantılarımızı yaptık. Vekilimizde Tarsus-Ankara arasında mekik dokuyor. Şu an vekilimiz Tarsus ve Mersin’de ziyaretlerine devam etmektedir. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

0 yorum :