Tarsus'dan UEFA Kadrosuna Oyuncu

tarsusyerelhaber.com || Reşadiye Spor oyuncusu Gökhan Aras, Azerbeycan-Bakü Takımlarından Qarabagh Fk Takımı İle UEFA maçlarında oynanacak müsabaka listesinde kendisine yer buldu. Gökhan Aras Qarabagh Fk Takımı ile Ankara Kızılcahamam'da kamp kadrosunda bulunuyor.

Gökhan Aras 1992 Mersin doğumlu ve futbola Mersin Can Spor alt yapısında başladı. Gökhan Aras, burada 1 yıl mevkii olarak ön libero oynadı. Aras efsane kaleci Mustafa Cevlan'ın öneriysiyle Tarsus Reşadiye Spor'a transfer oldu. Aras Tarsus Reşadiye Spor'da başarılı 3 sezon geçirid ve genç takımlarda, A takımda şampiyonluk yaşadı. Bu başarılı futbolu ile Tarsus İdman Yurdu'na transfer oldu ve bir yıl PAF takımında top oynadı. Burada da 1 sezon paf takımında futbol oynayan Gökhan Aras Hatay Üniversitesini kazandı ve Hatay Odabaşı Belediyespor takımı ile anlaştı.

tarsusdan uefa kadrosuna oyuncu

Aras Odabaşı Belediyespor'da U-19 Şampiyon olarak grup maçlarında kendisine yer buldu. Aras ayrıca Odabaşı A Takımı 1 amatör takımında şampiyon olarak süper amatör lige çıkmayı başardı. Aras 2012-2013 sezonu başında Azerbeycan Bakü takımlarından Qarabagh Fk Transfer oldu .Şimdilerde Aras Takımı İle UEFA maçlarına hazırlanmak İçin Ankara Kızılcıhamam'da kamp kadrosunda bulunuyor. Aras "Benim bugünlere gelmemde katkı sağlayan başta Mustafa Cevlan hocama, takım artrenörlüğümü yapan Memik Ertanıroğlu'na, Kulüp genel koordinatörü Tuncay Beyceoğlu ve Murat Bozkurt hocama, kısa bir süredeolsa TİY takımında formaü giymemi sağlayan TİY başkanı İsmail Akdağcık ile yönetim kurulu üyelerine ve takım teknik sorumlulyarı ile altyapı hocalarına teşekkür ediyorum" dedi.