Harputluoglu'ndan 81 Mega Proje

tarsusyerelhaber.com ||  En büyük projelerinden birinin de Tarsus’a deniz getirmek olduğunu dile getiren CHP'li Servet HARPUTLUOGLU projenin detaylarını aday olunca açıklayacağını söyledi. Harputluoglu şunları söyledi, “sözlerimde hiçbir kimseyi hedef almış değilim , sözlerim beni bağlar,büyük düşünürüm , Ziya Paşanın dediği gibi aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.şahsın rütbesi ve aklı yaptığı , bıraktığı eserlerden bellidir. Biz 35-40 yıldır Tarsus halkına her konuda hizmet vermekteyiz .

harputoglu'nda önemli açıklamalar
Aklı başında olan ve vicdanı olan tüm Tarsus’lular prof.dr.albay Servet Harputluoglu’nun kim olduğunu ne yaptığını gayet iyi biliyor.Bizim reklama ihtiyacımız yok.hizmetlerimizi facebook servet harputluoglu adresinden takip edebilirsiniz.bundan böyle belediye başkanı olduğumuzda Tarsus’la ilgili çok büyük projelerimiz var. Bunlardan bazıları şunlardır; 1-asırlardır Tarsus'un seçilen parlamenterlerinden hiç birisi Ankara’da bir Tarsus evi yapılması konusunu hayata geçirmemiştir.

Tarsus’un il olması ile ilgili 1991 tarihinde gazeteniz aynaya askeri binbaşı üniformasıyla demeç verebilecek cesarete sahip bir Tarsusluyum. Dev projenin bir tanesi de Tarsus’a deniz getireceğim. Bir başka projemizde askeri okullara Tarsuslu gençlerimizi nasıl yerleştiririz. Evde oturan kadınlarımızı nasıl meslek sahibi yaparız. Lokman hekim üniversitesi , Belediye hastanesi ve buna benzer 81 dev projeyle Tarsus’umuza hizmet vermek için CHP’den Tarsus Belediye Başkan aday adayı oldum. Şunu da belirtmeden geçemiyeceğim. Tüm partilerin aday adaylarına bir ağabey olarak şu mesajı vermek istiyorum.

Benim aday veya belediye başkanı olmak gibi bir hırsım yok. Ancak belediye başkan aday adaylarına diyorum ki, 85 bin oy alabilecek kişi aday olsun. Hangi partiden kim belediye başkanlığını kazanırsa 81 projeyi ihtiva eden kitabımı o arkadaşıma verceğim. Yeter ki, Tarsusta herkez ve herkesim mutlu olsun.prof.dr.tabip albay Servet HARPUTLUOGLU olarak işte benim demokrasi anlayışım budur. İnsanlık anlayışım budur. Allah’a inancım budur. Yukarıda söylemiş olduğum bu sözlerimin özetidir.” Dedi.