Mahir Başarır Kaymakam Güldibi'ni Ziyaret Etti

tarsusyerelhaber.com || Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarsus Belediye Başkan A. Adayı Av. Ali Mahir Başarır, geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliğine tayini çıkan Kaymakam Orhan Şefik Güldibi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Orhan Şefik Güldibi’nin, görev yaptığı 3 yıl boyunca Tarsus’un köyleri başta olmak üzere çok önemli hizmetleri olduğunu, başta eğitim ve sağlık olmak üzere hayatın her alanında kentin gelişimi için özveriyle görev yaptığını belirten Av. Ali Mahir Başarır, “Kıymetli Kaymakamımız Sayın Orhan Şefik Güldibi ile zaman zaman görüşmelerimiz oldu. Oğlunun da hukuk fakültesi öğrencisi olması bir hukukçu olarak beni çok mutlu etti.

Mahir Başarır Kaymakam Güldibi
Değerli kaymakamımıza Tarsus’a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum”, dedi. Kendisinin de Tarsus’a hizmet etmek için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Tarsus Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu belirten Av. Ali Mahir Başarır: “Bende doğup, büyüdüğüm Tarsus’umuza ve hemşerilerimize hizmet etmek için yola koyuldum. Aylardır belediye başkan aday adayı olarak köy köy, mahalle mahalle, belde belde dolaşarak yapacağımız hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz.

Yılların ihmaline uğramış olan Tarsus’umuzu ayağa kaldırmak, çağdaş hizmetlerle donatmak, eğitim ve turizm alanı, tarıma dayalı sanayinin geliştirilmesi, istihdam sorununun çözümüne katkıda bulunacak yatırımların hayata geçirilmesi için hizmete talip olduk. Aday olup, saygıdeğer halkımızın oylarıyla belediye başkanı seçildiğim takdirde, Tarsus’a hayat verecek projelerimizi söz verdiğimiz gibi hayata geçireceğiz”, diye konuştu. Kaymakam Orhan Şefik Güldibi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Sizlere çıktığınız belediye başkanlığı yarışında başarılar diliyorum.

Tarsus ve Tarsus’ta yaşayanlar tüm güzel hizmetleri gerçekten hak ediyor. Tarsus’ta görev yaptığım 3 yıl boyunca çok güzel dostluklar ve arkadaşlıklar edindim. Biz Tarsus’u ve Tarsus halkını çok sevdik. Ama unutulmasın ki, Tarsuslu hemşerilerimizin de artık Ankara’da bir dost kapısı var. Kapım her zaman Tarsus halkına açık olacak”, dedi.