İsmail Batmaz Kültür ve Sanat Festivaline Katıldı

tarsusyerelhaber.com || CHP Belediye Başkan A.Adayı İsmail Batmaz, CHP Kadın Kolları Başkanı Gülizar Saçkesen ve Cumhuriyet Halk Partililer 2.si düzenlenen “Boğazpınar Köyü Karasu Kültür Ve Sanat Festivaline” katıldı.

ismail batmaz festivale katıldı

Köy Muhtarı Tevfik sarı, köylüler ve festivale katılan misafirler tarafından karşılanan İsmail Batmaz; Köy Muhtarı Tevfik Sarı’yı böyle bir etkinlik düzenlediğinden dolayı tebrik ederek, gerek köylerimizin tanıtılması, gerekse birlik ve beraberliğimizin dayanışma içinde devam ettirilmesi konusunda bu ve benzeri etkinliklerin insanımızın özellikle gençlerimizin birbirini tanıması, kaynaşması hususunda çok önemli katkıları olduğuna inanıyoruz.

Gençlerimizin böyle doğa harikası mekanlarda özgürce eğlenmesi ayrıca hepimizi mutlu etmektedir. Ciğerlerimize çektiğimiz temiz havanın, yeşilin kıymetini buralarda öğreniyoruz. Onun için herkesin böyle etkinliklere katılması gerekir diye düşünüyorum. İnşallah bu ve benzeri ekinlikleriniz devam eder. Doğanın korunması ve çevre bilincinin oluşmasına yaptığınız katkıdan dolayı tekrar tekrar başta muhtarımız Tevfik Sarı’yı ve tüm Boğazpınar köy halkını tebrik ediyorum dedi.