Yorumlar

Facebook

Arşiv

Ad Home

Sosyal Medyadan Takip Et

Rastgele Yazılar

Son Haberler

Header Ads

Köşe Yazıları

Haftanın Önemli 3 Haberi

26 Ağustos 2013 Pazartesi

Tarsus Halk Eğitim Kurs Başvuruları

Tarsus Yerel Haber     16:41    

tarsusyerelhaber.com || Tarsus halk eğitim kurs başvuruları başladı.Tarsus Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Kütükoğlu, 2013-2014 eğitim ve öğretim yılında hasta kabul, spor, yabancı diller, giyim, el sanatları, kuaförlük, pastacılık, bilgisayar, sıhhi tesisatçılık, kalorifer ateşçiliği, bağlama, keman, arıcılık, okuma-yazma olmak üzere daha bir çok alanda kursların açılmasının planlandığını bildirdi.

tarsus hem kayıtları

Açılacak olan kurslar için usta öğretici başvurularının başladığını ve 13 Ekim 2013 tarihinde sona ereceğini belirten Kütükoğlu, başvuruda bulunacakların şahsen Tarsus Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerektiğini kaydetti. Kütükoğlu, kurs için, başvuru formunun Halk Eğitim Merkezi’nden temin edileceğini belirtti. Açık Öğretim Ortaokulu 2013-2014 yılı 1. dönem yeni kayıt işlemlerinin başladığını da ifade eden Kütükoğlu, "Yeni kayıt ve kayıt yenileme yapmak isteyen, ilkokul mezunları ve 4. sınıfı bitirmiş, orta okuldan ara sınıfından ayrılmış öğrenciler 27 Eylül 2013 tarihine kadar belgeleriyle birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir.

Açık Öğretim Lisesi kayıtları 2013-2014 yılı 1. dönem yeni kayıt işlemleri ise 26 Ağustos 2013 tarihinde başlayacak ve 27 Eylül 2013 tarihinde sona erecek. Yeni kayıt yaptırmak isteyenler ile ilköğretim, ortaokul mezunları ve liselerin ara sınıfından ayrılmış olanların belgeleri ile müracaat etmeleri gerekir" diye konuştu.

0 yorum :