İsmail Batmaz Köy Gezilerine Devam Etti

tarsusyerelhaber.com ||  CHP Tarsus Belediye Başkan A.Adayı İnşaat Mühendisi ve İş Adamı İsmail Batmaz eski pehlivanlardan Mevlüt Çakır karşılaşınca el ense şakası yaptı Tarsus’ta CHP nin en güçlü adayı olarak bilinen İsmail Batmaz çıktığı köy gezilerinde ilginç olaylara ve ilginç insanlarla karşılaşıyor.

tarsus haber ismail batmaz köy gezileri
Daha önce yaptığı belediye başkanlığı, belediye fen müdürlüğü, kadıncık barajlarında mühendis olarak çalışması ve halen yapmakta olduğu yöneticilikten dolayı, köylüler tarafından yakından tanınan ve ilgi gösterilen İsmail Batmaz Kösebalcı köyünde karşılaştığı Tarsus’un eski pehlivanlarından olduğunu söyleyen ve Özbek köyünde yapılan bir Karakucak güreş müsabakasında Türkiye birincisini yenerek ünlendiğini anlatan Mevlüt Çakır İsmail Batmazla da el ense pozisyonu alarak, güreş oyunu yaptı.

İsmail Batmaz ve eski pehlivan Mevlüt Çakır’ın verdiği bu kareler köylüler tarafından ilgi ve alkışlarla izlendi. Güreşin ata sporumuz olduğunu söyleyen İsmail Batmaz; Bizim yani CHP’nin belediyecilik anlayışında tüm spor dalları desteklenecektir. Ben zaten yaşam boyu spora inanan biriyim. Sağlıklı ve çağdaş nesiller yetiştirebilmek için çocuklarımıza spor yapmaları ve sporu sevmeleri konusunda gerekli destek verilmelidir dedi.