Zabıta Teşkilatının 187. Kuruluş Yıl Dönümü

tarsusyerelhaber.com ||  Zabıta teşkilatının kuruluşunun 187.Yılı münasebeti ile Tarsus Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Ramazan Gözener, mesaj yayınladı. Yeni Çeri Ocağının 1826 Yılında kapatılmasıyla oluşturulan Zabıta Teşkilatı bu yıl 2-8 Eylül tarihleri arasında Zabıta Haftası olarak kutlandığını açıklayan Zabıta Müdürü ramazan Gözener, bu yıl 187.yıl dönümü kutlayacaklarını belirtti. Gözener, “Zabıta Belediyemizin halk içindeki en yakın temsilcisidir.

zabıta teşkilatı kuruluş yıl dönümü

Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz öncülüğünde halkımızın huzuru ve düzeni için mesai mefhumu gözetmeksizin 24 saat özveri ile görev yapan teşkilatımız başta vatandaşlarımızın sağlıklı ve hijyenik gıda tüketimi olmak üzere ilgi alanına giren her konuda büyük bir hassasiyet ile görevini ifa etmektedir. Bundan sonrada vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için özveri ve samimiyette ayrım yapmaksızın görevini ifa etmeye devam edecektir.

Halkımızdan beklentimiz çalışmalarımızda bizlere yardımcı olmalarıdır. Tarsus Belediyesi bünyesinde bulunan kıymetli mesai arkadaşlarım başta olmak üzere tüm Zabıta Teşkilatımızın haftasını kutluyorum” dedi.