İsmail Tepebağlı’nın Ziyaretleri

tarsusyerelhaber.com || Halen aktif görevini yerine getiren ve 2014 yerel seçimlerine yeniden aday olan Çamlıyayla Belediye Başkanı Sn. İsmail Tepebağlı, seçim startını verdi. 

İlk olarak Mhp Çamlıyayla İlçe Teşkilatı Kisecik köyüne ziyaret düzenledi Toplantıya MHP Çamlıyayla İlçe Başkanı Kudret Özdemir, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, MHP Çamlıyayla İlçe ikinci başkanı Alican Cereci, Çamlıyayla Ülkü Ocağı Başkanı Eren Gür ve partililer katıldı. Köylülerle yapılan sıcak bir sohbet esnasında Kisecik köylüleri özellikle tarımsal girdilerin pahalılığı ile üretmiş oldukları sebzelerin hak edildiği fiyatlara satılamamasının çiftçilere verdiği zararlardan bahsettiler.

Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’da yeni Büyükşehir yasasının köylere getireceği külfetleri ve zorlukları anlattı. Yeni yapılanmada tüm imkanların köylülerimiz lehine kullanacaklarını onları mağdur etmeyeceklerini belirtti. MHP Çamlıyayla İlçe Başkanı Kudret Özdemir’de Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ve kurtuluşun mevcut iktidarın değiştirilmesi olacağını belirtti. Kisecik köyü muhtarı Fehmi Tanrıverdi ve Kisecikliler MHP ilçe teşkilatını ile Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail TEPEBAĞLI’nın ziyaretlerinden memnun olduklarını bildirdiler.