Yorumlar

Facebook

Ad Home

Sosyal Medyadan Takip Et

Rastgele Yazılar

Son Haberler

Header Ads

Köşe Yazıları

Haftanın Önemli 3 Haberi

6 Aralık 2013 Cuma

İsmail Batmaz'dan Açıklama

Tarsus Yerel Haber     07:41    

tarsusyerelhaber.com || CHP Tarsus Belediye Başkan A.Adayı İnşaat Mühendisi ve İş Adamı İsmail Batmaz, cezaevinde bulunan, CHP İzmir Milletvekili gazeteci Mustafa Balbay'ın "Adil Yargılanma Hakkının İhlal Edildiği’nin kabul edilerek, Anayasa Mahkemesince karara bağlanmasından dolayı yazılı bir açıklama yaptı.

Batmaz açıklamasında: Gazeteci, Araştırmacı, Yazar ve Milletvekili olmasından gurur duyduğumuz Sayın Mustafa Balbay hakkında Anayasa Mahkemesinin vermiş olduğu karara çok sevinmiş bulunmaktayız. Halkın iradesiyle ve tertemiz oylarıyla seçilmiş Sayın Mustafa Balbay’ın parlamentoda yasama görevini yapamamasını hiçbir zaman kabullenmedik.

Anayasa Mahkemesi geç de olsa adil bir karar vermiştir. İnancımız o dur ki,Sayın Mustafa Balbay'ın mağduriyeti giderilir ve serbest bırakılır. En kısa zamanda özgürlüğüne kavuşması ve "özgür dünya ile hasret gidermesi" tüm sevenleri gibi bizlerin de özlemidir. Bu özlemin geciktirilmeden sağlanması dileğiyle, Sayın Milletvekilimiz Mustafa Balbay’a selam ve sevgilerimi yolluyorum.

0 yorum :