Başkan Kocamaz Mersin'de Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

tarsusyerelhaber.com || Mersin’in en işlek caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Burhanettin Kocamaz esnaf ziyaretlerinden sonra sırasıyla  Mersin Diş Hekimleri Odası ve Mersin Dayanıklı Tüketim Malları Satıcıları Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.Kocamaz'a büyük bir ilgi gösteren vatandaşlar Kocamaz'a  “Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak değil, biz seni Belediye Başkanı olarak şimdiden görüyoruz. Yolun açık olsun büyük başkan. Mersin seninle güzelleşir” dediler.

Başkan Kocamaz ise;“Mersin’in problemlerini biliyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli görüşüyor sorunlarını dinliyoruz. Araştırmalarımızı ona göre yapıyor ve çözüm üretmek için projeler hazırlıyoruz. Mersin’i eğer bir huzur kenti haline getirmek istiyorsak, Mersin’i bir barış kenti haine getirmek istiyorsak, Mersin’de yaşayan insanların 24 saat gece, gündüz demeden 365 gün Mersin’in bütün sokaklarına rahatça girip çıkmasını istiyorsak birleşmek zorundayız” dedi.

Ayrıca başkan Kocamaz; “Tarsus’la Mersin’in tabelası yan yana. Tarsus’un bittiği yerde Mersin başlıyor. Tarsus bir huzur kenti. Tarsus’ta Allah’a şükür 20 yıldır girilemeyen hiçbir semt, mahalle yada sokak yok. Ama Mersin’e geçtiğinizde aynı şeyleri söylemek maalesef mümkün değil. Onun için diyoruz ki hizmetler gecikmiş olabilir, hizmetler muhakkak yapılmalıdır ama yaptığınız hizmetleri orada yaşayan bütün insanlara gönül rahatlığıyla kullandıramıyorsanız yaptığınız hizmetlerin hiçbir önemi de yoktur”ifadesini kullandı.

Mersin'in problemlerini bildiklerini ve çözümün boyunlarının borcu olduğun dile getiren Kocamaz "“Biz çözüm için varız. Allah’ın izniyle biz verdiğimiz sözünde, attığımız imzanın da sonuna kadar arkasındayız. Bu problemleri çözmek Allah’ın izniyle bizim boynumuzun borcu olacak. Biz sizleri seviyoruz, sonuna kadar da sizlere güveniyoruz” şeklinde konuştu.