Tarsus Polisine Ağladı

tarsusyerelhaber.com ||  Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Ömer Yorgun taziye için geldiği Adana'nın Kozan ilçesinde hayatını kaybetti. 


Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan polis Ömer Yorgun ziyaret için gittiği Adana’nın Kozan ilçesinde kalp krizi geçirerek vefat etti. Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memuru Ömer Yorgun (43), kanser tedavisi görmekte olan akrabası Mukadder Özgüner'in (35) vefat etmesi üzerine cenaze törenine katılmak için geldiği Kozan'da cenaze töreni katıldıktan bir gün sonra kardeşinin evinde sabah saatlerinde rahatsızlandı.

Kalp krizi geçiren polis memuru, kaldırıldığı Kozan Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. Yorgun'un cenazesi Kozan'ın Akdam Köyü'nde köy mezarlığında meslektaşlarının ve birçok sevenin katılımıyla toprağa verildi. Cenaze töreni sonrasında Tarsus İlçe Emniyet Müdürü S. Yaşar Aksoy Türk bayrağını öperek polis memuru Yorgun'un ağabeyi Güray Yorgun'a teslim etti. 3 çocuk babası Yorgun'un eşi Seval Yorgun ise güçlükle ayakta durabildi.