Tarsus'ta 2 Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı

tarsusyerelhaber.com || Tarsus Yeşilyurt Mahallesi Köroğlu Caddesi üzerinde kurulan pazar yerinin yan tarafında duran araçta meydana gelen hırsızlık yapan 4 zanlı polisler tarafından yakalandı. Zanlılardan 2 si tutuklandı.


Ayrıca pazar yerlerinde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili Asayiş Büro Amirliği Hırsızlık Kısım Ekipleri titiz bir şekilde şüphelilerin yakalanması için araştırma başlattı.

Araştırmalar sonucunda Ergenekon Mahallesi yürüyüş yolu Cuma pazarında otomobilin camını kırmaya çalışan bir kadın suçüstü yakalandı. Kadın zanlının yakalandığını gören başka bir araç içerisindeki şahıslar aracı park ederek yaya olarak kaçmaya başlayınca onlarda ekiplerce yakalandı. Şahısların yapılan kimlik kontrolünde I.A.(36), B.A.(31),F.G.(19), F.A.(35) isimli şahıslar olduğu, bir çok suçtan kaydı bulunduğu tespit edildi. Gözaltına alınan I.A.(36), B.A.(31),F.G.(19), F.A.(35) isimli şüpheliler tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi. Şüphelilerden I.A. ve F.G. mahkemece tutuklanarak, Tarsus Cezaevi'ne teslim edildi.