Lafla Peynir Gemisi Yürütmeye Çalışanlara İtibar Etmeyin

tarsusyerelhaber.com ||Ak Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Hakkı Meniz Yenicede coşkulu kalabalık tarafından karşılandı. Kalabalık vatandaşlarla birlikte tarım işçilerini de ziyaret eden Hakkı Meniz” Bölgenin gelişmesi için Yenice’ye Lojistik Köy kapsamına aldırdık.

Bölgenin en büyük havaalanını yapımı hızla sürmektedir. Yatırım ataklarımızı 30 Mart Seçimlerinden sonra Belediye olarak da geliştirecek ve sizlerin ve sizden sonraki nesillerin rahatı ve mutluluğu için çalışacağız “dedi Tarsus’u Bölgenin “Kaptan Köşkü” olarak gördüğünü ve ona göre projeler geliştirdiğinin altını çizen Meniz “Modern yük taşımacılığının kalbi olarak görülen, diğer ulaşım sistemleriyle entegre olarak kombine taşımacılığı geliştiren Lojistik Köy Yenicede Kurmamızda ki amacımız; bölge halkının Yaşam standardını geliştirmektir.Lojistik Köy; sizlere aş,iş demektir. zenginlik demektir, refah demektir,huzur demektir.Yenice de Lojistik Merkezler faaliyete alındıklarında; Yük taşımacılığı ile ilgili hizmetlerin en iyi şekilde verilmesi, müşterilerin idari, teknik ve sosyal tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesi, taşımaların ve taşıma kalitesinin artırılarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasının yanı sıra bulundukları bölgenin ticari potansiyeline ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacaklardır.

Lojistik merkezleri, bulunduğu bölgenin ekonomik, sosyal, kültürel gelişimine önemli katkıda bulunduğu gibi bölge trafiğini de düzenlemektedir.” Ak Parti İktidarı tarafından Tarsus’ta geliştirilen ve hayata geçirilen devasa projelerin yerel belediyeler tarafından hep perdelendiği, vatandaşa anlatılmadığı ve yerel yöneticiler tarafından milletten saklandığı gibi karalandığını söyleyen Hakkı Meniz” Bölgenin parlayan yıldızı haline getirilen Tarsus, Büyük şehir kapsamına alınmasıyla birlikte Akdeniz havzasının Ekonomik,Sosyal ve Kültürel gelişmenin Kaptan Köşkü durumuna geçmiştir.

Lafla Peynir gemisi yürütmeye çalışanlara itibar etmeyin. Vatandaşın geleceğini düşünen yegane parti Ak Partidir.Bölgemize Uluslararası Hava alını hayata geçiren biz, Lojistik Köyü Hayata geçiren biz, sizin ve gelecek nesillerin rahatını,huzurunu düşünen biz. Onlar sadece sizlere hayallerle kandırmaktalar. Bizim iktidarımız alt yapıyı hazırladı.30 Martta sandık başında kendiniz için,çocuklarınız için,gelecek nesilleriniz için oy kullanın” dedi.