Hakkı Meniz'in Ziyaretleri Devam Ediyor

tarsusyerelhaber.com || AK Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Av. Hakkı Meniz, 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerin Tarsus'un geleceğini belirleyeceğini belirterek, iktidarın gücünü arkasına almayan yerel yönetimlerin hizmet getirmede her zaman zorlandığını söyledi. 

AK Partili Belediye Başkan Adayı Hakkı Meniz, Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası'ni ziyaret ederek, Oda Başkanı Cumali Çolak ve yönetim kurulu üyelerine çalışmaları hakkında bilgi verdi. Türkiye geneline şöyle bir bakıldığı zaman esnafın yayında olmayan hiçbir yerel yönetimin başarılı olamadığının altını çizen Av. Hakkı Meniz, "AK Parti Tarsus İlçe Başkanlığı yaptığı dönemde de esnafın yaşadığı sıkıntıları yakından takip etme imkanı bulmuştum.


Şimdi ise Belediye Başkan Adayı olarak esnafımızın karşısındayız. Esnafımızın da sorunlarına hakimiz ve bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla çıktığımız bu yolda onların desteğini bekliyoruz" dedi. Bu seçimin Tarsus'un geleceğinin seçimi olacağının altını çizen Meniz "Bizler esnafımızın gece saat 24.00'e kadar iş yapmasını istiyoruz. İş yapamayan Tarsus esnafı akşam saat 17.00 değdiği zaman iş yerini kapatmak zorunda kalıyor.

Bunlara kahveci esnafımız da dahil. Bu duruma mutlaka bir çözüm bulmak gerekiyor. İnsanlarımızı yaşam alanlarına çekmek için yeni projeler yapmak gerekiyor. Ben buradan açık ve net söylüyorum, Cenab-ı Allah bizlere bu görevi nasip eder Belediye Başkanı seçilirsem esnafmızla barışık olacağım ve onların her türlü sorunlarının zçömünü noktasında gerek ne varsa yapacağım" şeklinde konuştu.

AK Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Av. Hakkı Meniz, esnafının yayında olmayan hiç bir yerel yönetimin başarılı olamayacağını hizmet yapmada zorlanacağını ifade ederek, Belediye Başkanı seçilmesi halinde Tarsus'taki tüm esnaf odalarını bir bina çatısı altında toplamayı hedeflediklerini sözlerine ekledi. Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Cumali Çolak ise, Hakkı Meniz'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisinin İlçe Başkanlığı döneminde her sorunlarının çözümüne yardımcı olduğunu belirterek, çıktığı yolda başarı dileklerinde bulundu.