Tarsus Kaymakamı Hasan Göç’ten “Hayırlı Olsun” Ziyareti

tarsusyerelhaber.com || TARSUS Kaymakamı Hasan Göç, geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul toplantısında üyelerin güvenoyunu alan Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ve yönetim kurulu arkadaşlarına “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Tarsus Kaymakamı Hasan Göç, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul toplantısında, üyelerin büyük bölümünün güvenoyunu alarak, yeniden başkanlık görevine seçilen sayın Duran Şen’i ve çalışma arkadaşlarını kutluyorum. Genel kurul sonucunun ilçemize, il’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Şoför esnafının önemli bir misyonu yerine getirdiğine ve ekonominin canlanmasına katkı sağladıklarına dikkati çeken Kaymakam Hasan Göç, “Tarsus’taki ve Mersin’deki gelişmeler, Türkiye içinde çok önemli.


Bu bölge, dinamikleri ile Türkiye’nin kapısı durumunda. Ülkemizin dış ticaretinin önemli bir bölümü Mersin üzerinden yapılıyor. Ayrıca Tarsus’ta da önemli miktarda tarım üretimi yapılmakta. Bunlarında Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştırılması; Mersin’den limandan inen yüklerin, ülkenin farklı noktalarına veya komşu ülkelere ulaştırılması, bölgemizdeki ve kentimizdeki şoför esnaflarımızın vasıtasıyla oluyor. Bu nedenle genel kurul sonucunun ilçemize, Mersinimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, Duran Şen ve çalışma arkadaşlarını bir kez daha kutluyorum” diye konuştu. Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ise nazik ziyaretinden dolayı Kaymakam Hasan Göç’e teşekkürlerini ileterek, “Sayın Kaymakamımız göreve geldikleri ilk günden bu yana biz esnafların yanında oldu. Kendisine; bizlere verdiği destekten ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyorum” şeklinde konuştu.