Esnaflardan Şevket Can’a ‘Yüreğimizle Yanındayız’

tarsusyerelhaber.com || Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tarsus Belediye Başkan adayı Şevket Can, 82 Evler Mahallesi Kürklü Petrol civarındaki esnafları gezdi. Esnaflar Şevket Can’a büyük ilgi göstererek, ikramlarda bulundular. 

Şevket Can’ı çok sevdiklerini ve çok iyiliklerini gördüklerini dile getiren esnaflar, “Yüreğimizle yanındayız” dediler. Şevket Can’ın nazik ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, Şevket Can’a teşekkür ettiler. “Şevket Can belediye başkanı olduğu takdirde Tarsus’a çok faydası olacak. Çünkü kendisinin belediyecilikteki tecrübelerini, deneyimlerini biliyoruz.


O yüzden kendisini destekliyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz, Allah yardımcısı olsun.” dediler. Yorucu seçim temposuna rağmen yüzünden tebessüm ve sarf ettiği enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyen Şevket Can, “Her şey çok güzel gidiyor, çok renkli, seviyeli, sürekli artan bir tempo, ilgi ve destekle yolumuza devam ediyoruz. Bilgi, birikim ve tecrübelerimizle geliyoruz.

1994 yılından bu güne Tarsus’a hizmet ediyoruz. Ve en önemlisi Tarsus’a barışı, kardeşliği ve güveni getirdik. Ben meslek olarak belediyeciyim. Belediyenin her kademesinde görev yaptım. Göreve başladığım günden bu güne her vatandaşımız için eşit mesafede çalıştım. Ayrım yapmadım. Her zaman esnaflarımızın yanında oldum. Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğim. Allah’ın izniyle belediye başkanı olduğumda, aynı tempo ve heyecanla çalışacağım.”şeklinde konuştu.