Hakkı Meniz Yatırımcılara Seslendi

tarsusyerelhaber.com || ” Tarsuslu esnafımızdan alışveriş yapacak, Çalışacak elemanı Tarsus’tan alacak, Nakliyesini Tarsus Kamyoncular Kooperatifi aracılığı yapacak Tüm Yatırımcıları Tarsus’a Bekliyoruz ”dedi 

Ak Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Av. Hakkı MENİZ’i Yağmurun yağması ve soğuk havaya aldırmadan yaklaşık 3 bin Kırklarsırtı Mahallesi sakini bağrına bastı. Ak Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Hakkı Meniz, Çağdaş hizmetleri halkla buluşturmak Vizyon ve Misyon işidir,Bu Vizyona ve Misyona sahip olmayanlar Bizim gibi hizmet erbaplarına olmadık laflarla akılları sıra politika yaptıklarını sanmaları beyhude bir uğraş olduğunu söyledi.


Coşkulu kalabalığa hitap eden Meniz,30 Mart günü milletin Tarsus’un kötü gidişatına dur diyerek yeni bir sayfa açacakları ve Çağdaş Tarsus’ta yaşamaya başlayacaklarını ifade etti. Gündüz esnaf ziyaretleri ile Tarsus’a yapacağı projelerini anlatan Meniz Geceleri de Mahallelerde kitlelere hitap etmeyi sürdürüyor . Kırklarsırtı mahallesi sakinlerinin alkış ve Tezahüratlar arasında konuşan Hakkı Meniz” Belediyecilik, bizim nazarımızda millete hizmetin ilk kapısıdır.

İnsan Merkezli siyasetimiz her zaman ön plana çıkmıştır. 20 yıldır Tarsus’u idare eden Kocamaz’ın son günlerde telaşlanmasını anlamaktayım. Artık bu milleti hayal mahsulü söylemlere kandıramayacağını anlamış olması onun için büyük bir gelişmedir. Devasa Hizmetlerimiz ve projelerimiz karşısında söyleyecek laf bulamayan Kocamaz aklı sıra beni küçültmek için Daha ’Çocuk’ demiş.

Kocamaz ne çabuk unuttu ‘Gençlerle Yöneteceğiz’ diye afiş astığını,Unutmuştur diye Kocamaz’a ve avenelerine hatırlatıyorum Fatih Sultan Mehmed Han İstanbul Feth ettiğinde daha 21 yaşında idi. İstanbul’un fethi, Türk tarihinin en müstesna olayı sayılarak “Feth-i Mübîn” denildi ve ortaçağ sona erdi yeniçağ başladı.Millet kararını vermiş bir kere 30 Mart günü seni ve senin gibi düşünenleri sandığa gömerek yarınların çağdaş Tarsus’un kurulması için Ak Partiye oy verecek.

Bu Çocuk,Allah’ın izni ile 30 Mart sonrası Çağdaş,yaşanabilir Marka Şehir Tarsus devrini açarak sana ve senin gibi düşünenlere Ak Belediyeciği uygulamalı ders olarak gösterecektir ”dedi Hakkı Meniz, esnafların ve mahallelerin ayağa kalktığını lafa değil icraata yöneldiğini ifade ederek” Yatırımcıları kesinlikle Tarsus’a getireceğiz. Esnafımızın kalkınması için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Destek verdiğimiz yatırımcılardan tek istediğimiz, 1- Tarsuslu esnafımızdan alışveriş yapacak,esnafımızın refah düzeyi yükselecek 2- Çalışacak elemanı Tarsus’tan alacak,Tarsuslum işe,aşa kavuşacak 3- Nakliyesini Tarsus Kamyoncular Kooperatifi aracılığı ile yaparak şoför esnafımın kalkınması sağlanacak. Bu şartlarla, 30 Mart’tan sonra Tarsus’a kim yatırım yapmak istiyorsa buyursun gelsin.”dedi