Mersin'de Tatil Herkesin Hakkı

İnsanlar tüm sezon boyunca çalışıyorlar ve güzel bir tatili hak ediyorlar. Zaten bu kadar yorgunluktan sonra güzel bir tatil hiç de fena olmaz değil mi?


Mersin'de tatil yapmak isteyenler için yüzlerce alternatif var desem yanlış bir şey söylemiş olmam sanırım. İlk olarak akkum tatilcilerin ziyaret etmeleri gereken bir tatil beldesi diyebilirim. Oldukça güzel doğası, tarihi ve tertemiz denizi ile tatilcilerin mutlaka gitmesi gereken yerlerin başında geliyor. Akkum pansiyonları siz tatilcilere uzun yıllardan beri hizmet veriyor. Eğer Mersin Akkum'a tatil için gitmeyi düşünüyorsanız gönlünüz rahat bir şekilde bu beldeye gidebilirsiniz. Ulaşım konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadan kolay bir şekilde beldeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca akkum pansiyon fiyatları da gerçekten her keseye uygun diyebilirim.

Mersin'de tatil yapmak isteyenlere diğer bir alternatif ise ayaş yemişkumu. Yine Mersin'in çok güzel tatil yerlerinden biri. Yemişkumu motelleri ile tatilciler her sezon çok güzel ve unutamayacakları bir tatile imza atıyorlar. Özellikle ulaşım konusunda sizlere hiç bir sıkıntı çıkarmayan Akdeniz'in en güzel plajlarından birine de sahip olan yemişkumu'nda rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz.