Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'nın Bayram Mesajı

tarsusyerelhaber.com || Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ramazan Bayramı Namazını Zeki Ayan Mahallesi’nde bulunan 3 Ocak Zafer Camii’nde kıldı. Bayram Namazının ardından vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Tuna, bayramların; dargınların barıştığı, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının üst seviyeye çıktığı günler olduğuna dikkat çekti.


Mübarek Ramazan Ayını tamamlayıp Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Hamit Tuna, tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramını kutlayarak; “Türk Milleti olarak şu günlerde en çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu birlikteliğin artarak devam etmesini temenni ediyorum. İnşallah bütün vatandaşlarımız ağız tadıyla bir bayram geçirirler.

Bu vesileyle tüm Türk İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, bu Mübarek günlerin tüm insanlığa, barış, huzur, mutluluk ve sağlık dolu günler getirmesini diliyorum. Allah nice bayramlara hep beraber sağlıcakla girmeyi nasip etsin” dedi.

Vatandaşların bayramı daha sağlıklı ve huzurlu geçirmeleri amacıyla gerekli tedbirleri aldıklarını bir kez daha hatırlatan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, vatandaşlardan istek ve şikayetlerini Alo 153 Zabıta Şikayet Hattı’na veya Toroslar Belediyesi’nin 322 72 00 nolu telefonunu arayarak bildirmelerini istedi.