Meşelik Dostluk Turnuvası

tarsusyerelhaber.com || Tarsusgücü, Kavaklı, Tarsus İdmanyurdu ve Meşelik Köyü futbol takımının katıldığı turnuva büyük ilgi gördü. Tarsus-Çamlıyayla yolu üzerinde bulunan Meşelik Spor ve Meşelik Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği dörtlü bir futbol turnuvası yapıldı.


Turnuva bayramın 3. Günü Meşelik köyüne ve spor camiasına renk kattı. Meşelik Spor ve Meşelik Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin birlikte organize ettiği ‘’Gönlümüzde Yaşayanlar’’ Futbol Turnuvasına Tarsus’tan 3 güzide takımın oyuncuları ve yöneticileri ile Meşelikspor takımı katıldı. 19 Temmuz Pazar günü öğleden sonra gerçekleştirilen 4’lü futbol turnuvasına çevre köylerden ve Tarsus’tan yoğun bir katılım oldu.

Turnuvaya Tarsus İdmanyurdu, Tarsus Gücü ve Kavaklı Spor kulüpleri de katıldı. İçeriği çeşitli etkinliklerle dolu bu organizasyona katılarak renk katan takımlar birbiri ile özel maçlar oynadı. Turnuva tertip komitesi “Bu turnuvada 4 takımımız yer aldı.

Takımların aldığı sonuçlar veya derecelerden çok katılım ve spor yapılması , bayramlaşmak, dostluk ve dayanışma güzeldi. Katılım gösteren destek veren, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. “ denildi. Turnuvanın ilerleyen zamanlarda yeniden tekrarlanacağı başka kulüplerinde davet edileceği bildirildi.