Hacı Özkan, Mersin İdmanyurdu'nu Ziyaret Etti

Tarsus Haber, Tarsus Son Dakika, Tarsus Yerel Haber >>AK Parti Mersin Milletvekili Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hacı Özkan, Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Mahmut Karak’ı ziyaret ederek Karak ve Yönetimine yeni görevlerinde başarı diledi. AK Parti Mersin Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hacı Özkan Mersin İdmanyurdu kulüp başkanı Mahmut Karak’ı bürokrasiden ziyaret eden ilk isim oldu.


Karak ve Yönetimini kulübün en zor döneminde taşın altına elini koyarak görevden kaçmadığı için tebrik eden AK Partili Özkan, bundan sonraki süreçte tüm kentin ve Mersin halkının birlik ve beraberlik içerisinde Mersin İdmanyurdu’na sahip çıkması gerektiğine vurgu yaptı. Mersin’in en büyük marka değeri olan Mersin İdmanyurdu’nun oluşacak birlik ve beraberlikle ligde kalacağına olan inancını belirten Özkan, “Mersin İdmanyurdu bu kentin 92 yıllık koca çınarıdır. Bu çınarı siyasetin arka bahçesi haline getirmek isteyenler amaçlarına asla ulaşamayacaklardır. Birlik ve beraberlikle, taraftar, kent basın ve yönetim bir araya gelerek bu zorlu süreçten birlikte çıkmak zorundadır” şeklinde konuştu.

Kulüp başkanı Mahmut Karak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Özkan’a teşekkür etti. Kent dinamiklerinin Mersin İdmanyurdu’na destek vermesi gerektiğine dikkat çeken Karak, Mersin halkını İdmanyurdu çatısı altında birlik ve beraberliğe çağırdı.