CHP’li Başarır’dan Kutlama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Ali Mahir Başarır, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 36. Olağan Genel Kurulu'nda Mersin'den Parti Meclisi Üyesi seçilen Fatma Güner'i kutladı ver başarılar diledi. Tarsus haber olarak detaylarla sizi baş başa bırakıyoruz.

Başarır, mesajında; "Cumhuriyet Halk Partisi'nin geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen 36. Olağan Genel Kurulu'nda güven yeniden seçilerek güven tazeleyen Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu'nda görev alan tüm yol arkadaşlarımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca 36. Olağan Genel Kurulu'ndan Parti Meclisi üyesi olan hemşerimiz, yol arkadaşımız Fatma Güner'i de tebrik ediyorum" dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Başarır, "Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanımız Sayın Adil Aktay, İlçe Başkanımız Ali İlk'in başkanlığında il ve ilçe örgütümüzle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Genel merkez yöneticilerinden tüm il ve ilçe yöneticisi arkadaşlarımıza olan güvenimiz ve inancımız sonsuzdur. Hedefimiz 2019 seçimleri. Amacımız Türkiye'nin yeniden demokratik, çağdaş, parlamenter rejime dönüşünü sağlamaktır" ifadelerini kullandı.