Yorumlar

Facebook

Arşiv

Ad Home

Sosyal Medyadan Takip Et

Rastgele Yazılar

Son Haberler

Header Ads

Köşe Yazıları

Haftanın Önemli 3 Haberi

12 Şubat 2018 Pazartesi

MİY Gelecek Yılın Takımını Kuruyor

Tarsus Yerel Haber     12:30    

Mersin İdmanyurdu’nda Keçiörengücü karşısında alınan 1-0’lık mağlubiyetin üzüntüsü yaşanırken taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Özcan Can, düşüncelerinin tamamiyle gelecek sezonun yapılanması olduğunu söyledi.

Mersin İdmanyurdu’nda puan özlemi sürüyor. Ligde son olarak sahasında konuk ettiği Keçiörengücü’ne 1-0 mağlup olan kırmızı lacivertlilerde puan özlemi sürerken taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Özcan Can açıklamalarda bulundu.

Maddi olarak sıkıntılı bir süreç geçirdiklerini, bununla beraber spottif anlamda alınan mağlubiyetlerin de kendilerini derinden üzdüğünü söyleyen Özcan Can, “Biz yönetim olarak tamamiyle gelecek sezonun yapılanmasına yoğunlaştık. Bu yıl malesef geldiğimiz süreç itibari ile yapabileceğimiz çok fazla birşey kalmamıştı. Bunun üzerine gelecek yılın takımı için yeniden bir yapılanma sürecine girdik. Aldığımız sonuçlar taraftarımızı üzdüğü kadar bizi üzüyor. Ancak yapılabilecek çok fazla birşey kalmadı. Onun için kent olarak kenetlenip, gelecek yılın takımını kurmaya odaklanmalıyız” şeklinde konuştu.

0 yorum :