vROTARY’DE HAFTALIK KULÜP TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Mersin Rotary Kulübü haftalık kulüp toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Kerem Muradi ve eşi Pınar Muradi ‘Bölge Konferansı’nın tanıtımı yapıldı.

Mersin Rotary Kulübü tarafından her hafta düzenli olarak yapılan haftalık kulüp toplantısı ‘Bölge Konferansı’nın tanıtımı ile gerçekleştirildi. Kulüp üyelerinin eşleri ile katıldığı toplantıda Komite Başkanı Kerem Muradi ve eşi Pınar Muradi konferansla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Geniş katılımın asğlandığı toplantıda ayrıca Guvernör Aday Saptama Komitesi tarafından seçilen ve hiç bir itiraz gelmemesi nedeni ile 2020-2021 Dönemi Guvernör Aday Adayı olan Mersin Rotary Kulübü üyesi Rtn Serhan Antalyalı teşekkür konuşması yaptı.

Toplantıyı değerlendiren Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem, haftalık olarak düzenlenen toplantıların hem kulüp içerisinde daha aktif ve organize çalışmayı sağladığını hem de üyeler arasında birlik ve beraberlik duygusunu geliştirdiğini belirterek, “Kulüp olarak bu tür toplantılara önem veriyoruz ve hassasiyetle yaklaşıyoruz. Her hafta bu toplantılara katılımın artması da bizleri sevindiriyor. İnsan odaklı çalışan Mersin Rotary Kulübü’nün gün geçtikçe daha da büyüyerek kent sorunlarına çözüm üretecek duruma geleceğinden emini. Ben toplantıya katılan tüm üyelerimize ve onların saygıdeğer eşlerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.